Y Cynghorydd Stuart Davies

Y Cynghorydd Stuart Davies
Profile image for Y Cynghorydd Stuart Davies

Not currently an elected y cynghorydd.

Tymhorau swydd

  • 10/06/2004 - 01/05/2008
  • 03/05/2012 - 04/05/2017